Gears of War Judgment'ı Erken Oynama Şansı

Gears of War Judgment'ı Erken Oynama Şansı

Xbox 360’a özel olarak çıkacak Gears of War Judgment için Microsoft, iştahlı oyunculara oyunu herkesten önce oynama şansı veriyor.

Şubat'ın 3 ile 25'i arası anlaşmalı 14 yere Gears of War Judgment’ı gönderecek olan Microsoft, oyuncuları bu yerlerde oyunu denemeye davet ediyor. “Lock In” isimli kampanyanın amacı Gears of War Judgment’ı göstermenin dışında “yeme, içme ve alanda bulunan diğer oyuncularla muhabbet etme şansı” sözleriyle tanımlanıyor.

Başvuru için yapılması gereken tek şey bu 14 noktadan en yakın olanlara başvuru yapmanız ve isminizi listeye yazdırmaya çalışmanız. Katılımcıların 18 yaşını geçmiş olmaları gerektiği de özellikle belirtiliyor.

Aslında bu organizasyonun arkasındaki isim Microsoft değil, GAME isimli bir online alışveriş firması. Daha önce benzer bir kampanyayı Dead Space 3 için de yapan GAME, ilgiden memnun kalmış olacak ki bu sefer de Microsoft ile anlaşarak Gears of War Judgment için bir kampanya düzenleme çalışmalarına başlamış.

Eğer, bu organizasyonun bize yakın olan bir yeri var mı, diye merak edenler varsa; tabii ki de ve maalesef yok. Organizasyon İngiltere içindeki şehirlerde konuşlandırılmış. Umarım bir gün ülkemiz sınırları içinde de bu tip organizasyonlara şahit oluruz.

Gears of War Judgment Ön Sipariş Seçenekleri

YORUMLAR