Geçen Hafta Dünyaya Yaklaşan Asteroit Bir UFO Olabilir mi?

Geçen Hafta Dünyaya Yaklaşan Asteroit Bir UFO Olabilir mi?

Geçtiğimiz hafta ayın hemen arkasından dolanarak dünyaya oldukça yakın geçen bir asteroidin bir UFO olduğu iddia edildi. NASA, Deep Space Network aracılığıyla verileri incelemeye devam ediyor. 

NASA ve Deep Space Network 2004 BL86 kod adlı asteroidin kendine ait iki uydusu olduğunu da saptadı. NASA her ne kadar ilk kez izleniyor olsa da, bu tür bir yapılaşmanın evrende olmaması gibi olasılığın söz konusu olmadığını ifade ediyor. Bilinen asteroid boyutlarıyla uyuşmayan garip morfolojik yapısı kararsız davranışları ile dikkat çeken bu cisim UFO takipçileri tarafından da yakından takip edildi. 

UFO takipçileri NASA'nın yaptığı mantıklı tüm açıklamaları reddediyorlar. Amerika'da UFO takipçileri verdiği röportaj ve demeçlerde NASA'nın hala gerçekleri sakladığını iddia ediyorlar. UFO takipçilerine göre asteroid tamamen bir kamuflaj ve yörüngesindeki 2 ay ise uzaylılara ait uzay gemileri. Bu gemiler asteroidi hem bir üs hem de saklanmak amaçlı kullandıkları gibi izlemek istedikleri gezegenlerin yörüngelerine yaklaştırabiliyorlar. 

UFO araştırmaları derneğinin Amerika'daki başkanı Nigel Watson NASA'nın çoktan bu gemilerle kontak kurmuş olabileceğini belirterek, her zamanki hükümet politikalarından dolayı halka hala yalan söylendiğini savunuyor. 

Havada Süzülen UFO Şeklindeki Hoparlör Görenleri Büyülüyor

UFO Gibi Havada Uçabilen İnanılmaz Hoparlör

Ayın Gizemli Karanlık Yüzeyine Uzay Aracı Gönderiliyor!

YORUMLAR