Geciken GTA 5 İçin Rockstar'dan Özür

Geciken GTA 5 İçin Rockstar'dan Özür

Geçtiğimiz günlerde 4 aylık bir gecikme ile çıkışı duyurulan GTA 5 için Rockstar Games açıklamada bulundu. Açıklamada Rockstar oyunculardan özür dileyerek bu gecikmenin nedenlerini anlatıyor. Milyonlarca oyunsever tarafından beklenen oyun için 4 aylık gecikme biraz hayal kırıklığı yaratmıştı. Rockstar'ın bu durum karşısında yaptığı açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

"Biz bu tarihin planlanan tarihten 4 ay geç olduğunu biliyoruz ve çoğunuz için bu gecikme hayalkırıklığı olacak; fakat bize güvenin, bu gecikmeye değecek. GTA V yüksek iddialara sahip ve kompleks bir oyun ve bizim için, daha da önemli olarak sizin için, standartları karşılaması için biraz daha rötuş zamanı gerekmekte."

"Bütün Grand Theft Auto fanları, lütfen gecikme için özürlerimizi ve oyunu olması gerektiği gibi yapmak için sıkı çalışan bütün ekibimizin sözünü kabul edin. Oyunun beklentilerinizin üstüne çıkmasa bile beklentilerinizi tamamiyle karşılamasını garantilemek için elimizden geleni yapıyoruz. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz."

Los Santos'ta geçecek oyun 17 Eylül'de Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkacak. Oyunun PC versiyonu Amazon'da listelenmiş olsa da Rockstar tarafından henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

PC için listelenen GTA 5 haberimiz burada

YORUMLAR