Geliştiriciler İçin Mozilla 64 Bit Firefox Windows Yayınlandı

Geliştiriciler İçin Mozilla 64 Bit Firefox Windows Yayınlandı

Mozilla Firefox 38 geliştirici sürümü yayınlandı. Mac OS X ve Linux için hal hazırda yayınlanmış olan 64 bitlik yeni sürüm Windows için ilk defa yayınlanıyor. 

64 bitlik yeni Firefox sürümü 32 bitlik sürüme oranla daha fazla yenilik içeriyor. Daha büyük uygulamaların üzerinde çalışma fırsatı tanıyor ve bu uygulamaların güvenli, hızlı çalışmalarına olanak veriyor. Böylelikle fazla kaynak kullanan uygulama ve oyunların daha rahat işlenmesine ve tasarlanabilmesine de yardımcı oluyor.

Web üzerinden yapılabilmesi mümkün tüm çalışmalar için güvenlik önlemlerinin de yer aldığı yeni Firefox 38 Developers Edition bu mecradan gelebilecek tehlikelerin de önüne geçiyor. Web projeleri oluşturabilmek, JavaScript çalışmaları yapabilmek ve CSS kurgular yaratabilmek için gerekli tüm alt yapıyı sunabiliyor.

Mozilla Firefox, 64-bit Firefox 38'in özel geliştirici versiyonunu Windows platformu için hazırladığı bu sürümü daha önce Mac OS ve Linux kullanan yazılımcılara sunulmuştu. Firefox’un 64 bit destekli bu özel sürümünü indirerek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Firefox 36 Yayınlandı!

Firefox OS Fotoğrafları

YORUMLAR