Genç Beyinler Yeni Fikirler 2016 Tam 270 Projeyle Kapılarını Açıyor

Genç Beyinler Yeni Fikirler 2016 Tam 270 Projeyle Kapılarını Açıyor

28 Mayıs 2016 tarihinde Türkiye Bilişim Derneği İzmir Şubesi katkılarıyla 5’incisi düzenlenecek olan Genç Beyinler Yeni Fikirler proje pazarı ve bitirme projeleri sergisi, bu yıl çok daha verimli geçeceğe benziyor.

Adnan Menderes Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Gediz Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bölümlerini kapsayan etkinlik 28 Mayıs’ta Dokuz Eylül Üniversitesi’nde başlayacak. Oldukça kapsamlı olan etkinliğe 270 bitirme projesi, binden fazla lisans ve ön lisans öğrencisi ve 100’den fazla akademisyen katılıyor.

Genç Beyinler Yeni Fikirler nedir?

Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Bölümlerini kapsayacak şekilde planlanan bu etkinlik, temelinde Proje Fikir Yarışması yoluyla öğrencilerin yenilikçi proje oluşturmalarını teşvik ediyor. Diğer taraftan tüm çalışmalar firmalar tarafından değerlendirilerek çeşitli ödüller kazanıyorlar. Genç Beyinler Yeni Fikirler proje pazarı, firmaların belirledikleri konu ve projeleri, istekli öğrencilerle eşleştirilerek, gelecekte belli sanayilerle ortak bitirme projeleri oluşturulması için ortam da yaratıyor. Bu durum öğrencilerin sektörleri tanımalarına yardımcı olurken, yaratıcı çalışmalarını hangi kanala yönlendirmeleri gerektiği konusunda onlara fikir de verebiliyor.

Nasıl katılabilirsiniz?

Başvuru Bilgileri için Tıklayın, veya Kayıt Olun

Diğer önemli linklerBitirme Projeleri Sergisi Başvuru Tarihleri ve Kayıt ya da Proje Fikir Yarışması Tarihleri ve Kayıt Bu linklerden hemen faydalanabilirsiniz.

Etkinlik adresi: Dokuz Eylül Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Tınaztepe Kampüsü, Buca, İzmir

IV. Genç Beyinler Yeni FikirlerEtkinliği İzmir'de Gerçekleştirildi

Bilişim Sektörüne Yön Vermek İsteyen Gençlerimiz, Projelerini GBYF'de Tanıtmaya Hazırlanıyorlar

YORUMLAR