General Mobile 4G'nin Fiyatı Düştü

General Mobile 4G'nin Fiyatı Düştü

Türkiye’nin Android One platformunu destekleyen ilk akıllı telefonu olmasıyla öne çıkan General Mobile 4G’de indirim fırsatı. Android Nougat ve sonraki Android sürümlerini herkesten önce deneyimlemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Saf Android kullananların tercih edebileceği en iyi telefonlardan biri olan General Mobile 4G, General Mobile 5 Plus’ın satışa çıkmasıyla indirime girdi. Android güncellemelerini ilk olarak sunma sözü veren General Mobile’ın 4.5G’yi destekleyen telefonu tavsiye edilen satış fiyatı olan 749 TL’den 599 TL’ye düşürüldü. Cihazın yeni fiyatının şirket tarafından Twitter üzerinden resmi olarak açıklandığını belirtelim.

Her zaman son Android versiyonunu kullanma ayrıcalığı sunan çift SIM kart destekli General Mobile 4G’nin teknik özelliklerini hatırlatacak olursak; 5 inç Gorilla Glass 4 ile güçlendirilmiş HD çözünürlükte ekran, Qualcomm’un 64-bit mimarili Snapdragon 8916 işlemcisi, 2GB bellek ve 16GB dahili depolama alanı (microSD kart desteğiyle genişletilebiliyor), 13MP çift LED flaşlı arka ve 5MP ön kamera ve günümüz tüm bağlantı teknolojilerini destekliyor. Kutusundan Android Marsmallow 6.0.1 ile çıktığını, son Android sürümünü alacak ilk cihazlardan birini olduğunu da ekleyelim.

General Mobile GM5 Plus Türkiye'de Satışa Çıktı, İşte Fiyatı

YORUMLAR