General Mobile Discovery İçin Android Kitkat Artık Kullanıma Hazır

General Mobile Discovery İçin Android Kitkat Artık Kullanıma Hazır

Android telefonlar listesinde en çok satılan isimlerden birisi olan General Mobile Discovery, son olarak düzenlediği yeni Android Kitkat güncellemesini yayınlandı. Aylar önce paylaşılan fakat bazı sorunları olan Discovery için Android 4.4 sürümü daha da iyileştirerek değiştirildi ve yerine kalıcı güncelleme paketi yayımlandı.

General Mobile Discovery, orta segmentli Android telefonları arasında oldukça fazla ilgi gördü. Fiyatının uygun olmasının dışında iyi bir teknik performans sunan bu telefon artık Android Kitkat ile çalışacak. Bildiğiniz üzere dünyanın en fazla mobil cihazında bulunan işletim sistemi Android. Google Android'in 5.0 sürümünü geliştirmeye çalışırken General Mobile kullanıcıları için bir önceki sürüm olan Kitkat'ı tekrar yayınladı. Önceki güncelleme paketinde bulunan teknik hatalar ve performans sorunu bu paketle değiştirildi ve Android Kitkat General Mobil Discovery için daha sağlıklı bir hale getirildi.

Yaklaşık 1.500.000 kullanıcı ücretsiz olarak bu güncellemeyi yükleyebilirler fakat güncelleme paketinin eskisi gibi sistem dosyalarınızı sildiği söyleniyor. Denemedik ama siz böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için güncelleme yapmadan önce dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. Cihazınızı Android Kitkat'a yükselttikten sonra General Mobile ile deneyimlerinizi paylaşarak teknik destek alabiliyorsunuz.

iPhone Safir Ekran Efsanesi Neden Bitti?

Akıllı Telefonlar İçin Mini Güç Bataryası Projesi Yoğun İlgi Gördü

YORUMLAR