General Mobile GM 5 Plus için Android 7.0 Güncellemesini Yayınladı

General Mobile GM 5 Plus için Android 7.0 Güncellemesini Yayınladı

Türkiye’nin orta seviye telefon pazarında en çok tercih edilen markası General Mobile, telefonlarını tercih edenler için elinden gelen her şeyi yapıyor. Şirket milyonlarca kullanıcısı için birçok telefon markasından daha hızlı bir şekilde Android'in yeni güncellemesini yayınlamaya başladı.

Android 7.0 yani tatlı adıyla Nougat tüm dünyada yavaş yavaş dağıtılmaya başlandı. Google tarafından yapılan dağıtıma ilk ulaşan telefonlar yine Google’ın telefonları oldu. Türkiye’de ise Android 7.0’ın ilk dağıtımını General Mobile üstlendi. General Mobile, GM 5 Plus ismini taşıyan ve orta seviye telefon kategorisinde yer alan cihazı için Android 7.0 güncellemesini yayınlamaya başladı. General Mobile'ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamayla birlikte kademeli olarak GM 5 Plus kullanıcıları Android 7.0'ı indirebilecekler.

Android 7.0 güncellemesi nasıl yüklenir?

Henüz Android 7.0 güncellemesi kademeli olarak dağıtılıyor. Ama belki ilk kademede sizin telefonunuz yer alabilir. GM 5 Plus için Android 7.0 güncellemesini ayarlar bölümü üzerinden sistem güncelleme sekmesinden yapabilirsiniz. Henüz telefonunuza Android 7.0 güncellemesi gelmemişse biraz beklemenizde fayda var. GM 6 inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Android 7.0 Güncellemesi Neden Snapdragon 800/801 İşlemcili Cihazlara Gelmiyor?

Android 7.0 Nougat Özellikleri ve Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Telefonum Android 7.0 Nougat Güncellemesini Alacak Mı?

YORUMLAR