General Mobile Yeni Modelini Tanıtacağı Tarihi Açıkladı

Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli modellerini üreten General Mobile, resmi Instagram hesabı üzerinden yeni modelini tanıtacağı tarihi açıkladı.

general mobile gm 9 pro

Türkiye’nin en çok tercih edilen yerli modellerini üreten General Mobile, resmi Instagram hesabı üzerinden yeni modelini tanıtacağı tarihi açıkladı. Şirket, General Mobile GM9 Pro olması muhtemel olan yeni modelini 11 Eylül’de tanıtılacağını söyledi.

Ülkemizin en çok tercih edilen ilk üç akıllı telefon markasından biri olmayı başaran General Mobile, fiyat-performans ürünü modelleriyle dikkatleri çekmişti. Oldukça ucuza kaliteli donanım özellikleri bulunan akıllı telefonlar üreten General Mobile, bugüne kadar GM 5, GM 5 Plus, GM 6, GM 8 ve GM 8 GO gibi modelleriyle mağazalardaki yerini almıştı.

Kullanıcıları tarafından oldukça sevilen General Mobile, bugün resmi Instagram hesabı üzerinden uzun süredir beklenen açıklamayı yaptı. “Hazır Mısınız? #ÇekenVarÇekemeyenVar” şeklinde bir yazıyla yeni modeline dair ilk görseli paylaşan şirket, paylaşımında tanıtımın 11 Eylül 2018 tarihinde yapılacağını belirtti. 11 Eylül itibarıyla General Mobile GM 9 Pro modelini tanıtması beklenen şirketin yeni telefonlarında hangi özellikleri kullanacağıysa gizemini korumaya devam etti.

11 Eylül tarihindeki tanıtımla birlikte yeni modelinin bütün detaylarını ve fiyat bilgisini paylaşmaya hazırlanan General Mobile, yeni telefon almak isteyenleriyse şimdiden heyecanlandırmayı başardı.

 

 

Hazır Mısınız? #ÇekenVarÇekemeyenVar

General Mobile (@generalmobile)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

YORUMLAR