Gerçek Mi? Photoshop Mu? Adobe 25. Yılına Özel Photoshop Oyunu Çıkardı!

Gerçek Mi? Photoshop Mu? Adobe 25. Yılına Özel Photoshop Oyunu Çıkardı!

Yazılım alanında devlerden bir tanesi olan Adobe, en popüler yazılımlarından bir tanesi olan Photoshop için 25. yaşına özel yeni bir oyun çıkardı. 'Gerçek Mi? Photoshop Mu?' olarak adlandırdıkları oyunu bir web sitesi üzerinden isteyen herkese açık şekilde sunan Adobe kafaları karıştırıyor.

Oyuna giren herkese 25 adet farklı ve zorlayıcı fotoğraf gösteren Adobe'un tek istediği fotoğrafların Photoshop olup olmadıklarını anlamanız. İngilizce olarak karşınıza çıkan testte Photoshop olmadığını düşünüyorsanız 'Real', Photoshop müdehalesi olduğunu düşünüyorsanız da 'Photoshop' seçeneğine tıklayarak birer birer fotoğrafları tamamlıyorsunuz.

Photoshop ile çok alakam olmamasına rağmen Adobe'un seçtiği ayırt etmesi zor 25 fotoğraf arasından 14 tanesini doğru olarak tahmin ettim. Daha iyisini de yapabilirdim fakat sizlere bu haberi olabildiğince hızlı verebilmek adına biraz hızlı hızlı atladım sanırım soruları.

Oldukça basit fakat eğlenceli bu oyunu oynamak için alttaki vereceğim linkle tıklamanız yeterli. Karşınıza çıkacak olan ekranda 'Start' tuşuna basarak oyuna başlıyorsunuz.

Gerçek Mi? Photoshop Mu? Oynamak için TIKLAYIN

Yapacağınız skorları bizlerle alttaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Bakalım en yüksek puan kim alacak? Merakla bekliyoruz.

YORUMLAR