Ghost Recon'ı Ücretsiz Deneme Şansını Kaçırmayın

Wildlands ücretsiz

Oyun dünyasının en sevilen shooter serilerinden Ghost Recon, geçtiğimiz sene Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands olarak tekrar karşımıza çıkmış ve önemli bir başarı yakalamıştı. Ubisoft, bugün yaptığı açıklamayla birlikte Ghost Recon’un kısa bir süreliğine ücretsiz olarak oynanabileceğini açıkladı.

Tactical Shooter ya da taktiksel nişancı oyunu olarak adlandırılan bir türün içerisinde yer alan Ghost Recon serisi, bugüne kadar çıkardığı oyunlarla çok farklı deneyimler sunmuştu. 2011 yılından bu yana 14 farklı oyunla raflardaki yerini alan seri, oyuncuların favorisi arasına girmişti. Bugün o serinin son oyunu için müjdeli bir haber geldi.

 7 Mart 2017 tarihi itibarıyla PC, PS4 ve Xbox One platformları için yayınlanan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, seriye getirdiği farklı bakış açısıyla dikkatleri çekmişti. Oyuncuları devasa bir haritanın ortasına atan ve birbirinden değişik görevler yapmaları için teşvik eden oyun, oynanışı ve çeşitliliğiyle çok sevilmişti. Hâlihazırda yüz binlerce kişi tarafından oynanmaya devam edilen Wildlans için yeni bir açıklama yapan Ubisoft, oyunun 12 Nisan – 15 Nisan arasında ücretsiz olarak oynanabileceğini söyledi.

Ubisoft’un bir başka sevilen serisi Tom Clancy’s Splinter Cell’den tanıdığımız Sam Fisher’ın Wildlands’a eklenmesini kutlamak için böyle bir kampanya başlatan Ubisoft, Sam Fisher’ın oyuna ekleneceği 12 Nisan gününden itibaren oyuncuların ücretsiz olarak Wildlands’ı deneyebileceklerini duyurdu.

YORUMLAR