Ghost Recon Online Beta Ücretsiz Olarak Oynanabilecek

Ubisoft firması tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı türündeki online aksiyon oyunu Ghost Recon Online nihayet açık beta aşamasına girdi ve dünya üzerindeki tüm oyun severler tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek. Uzun süredir kapalı beta aşama

Ghost Recon Online Beta Ücretsiz Olarak Oynanabilecek

Ubisoft firması tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı türündeki online aksiyon oyunu Ghost Recon Online nihayet açık beta aşamasına girdi ve dünya üzerindeki tüm oyun severler tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek.

Uzun süredir kapalı beta aşamasında bulunan ve pc platformunda oynanabilen Ubisoft'un başarılı yapımı Ghost Recon Online piyasada diğer rakiplerine üstünlük sağlayabilmek adına free-to-play yani ücretsiz olarak oynanabilecek.

Frasız şirketin yaptığı bir açıklama ile açık beta sürümüne giren oyunu Uplay hesabını sahip olan tüm oyuncular ücretsiz olarak yükleyerek, deneyebilecek.

Oyun içerisinde seçebileceğiniz Assault, Recon ve Specialist olan üç ana karakter sınıfı bulunmakta ve oyun içerisinde önceki Ghost Recon oyunlarından esinlenen bir çok farklı oyun modu bulunmakta.

Eğer Ghost Recon Online'ı denemek isterseniz, tek yapmanız gereken oyunu indirmek ve Uplay üzerinden kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmak. Oyunu ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

YORUMLAR