Gmail 10 Yaşında!

Gmail 10 Yaşında!

Google geçtiğimiz gün içerisinde yayınladığı Pokemon Challenge ve Chrome için Google Translate İfade Çevirici videolarıyla kullanıcılarına oldukça eğlenceli anlar yaşatan 1 Nisan şakalarını ardı ardına yayınlayarak bir anda dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı.

Gerçi geçtiğimiz yılları göz önünde bulundurduğumuz zaman, Google'ın en büyük 1 Nisan şakasını 2004 tarihinde yaptığını eminim ki herkes kabul edecektir. Aslına bakarsanız insanlar o zaman bunu şaka olarak değerlendirmiş olsalar da Google ortaya gerçek bir proje koymuştu ve adı hepinizin de bildiği gibi Gmail'dı.

Piyasaya girmesiyle birlikte kullanıcılarına sunduğu gelişmiş özelliklere sahip, etkileyici ve hızlı arayüzü, güçlü spam filtresi, rakiplerine fark atan depolama alanı ve diğer ekstra özellikleriyle öne çıkmayı başaran Gmail, o dönemde Yahoo Mail ve Hotmail gibi güçlü rakiplerinin yüzlerini kızartmayı başarmıştı.

Hala sahip olduğu özelliklerle rakiplerinin bir adım önünde yer almaya başaran Gmail, şu an dünya üzerinde en çok kullanılan ve kullanıcılar arasında en popüler olan e-posta servislerinin başında yer almayı başarıyor.

Rakiplerinin aksine, sürekli olarak kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan Gmail; sürekli olarak kendini yenilemeye ve kullanıcıların e-posta deneyimini bir adım öteye taşımaya gayret ediyor.

Tüm bu saydığım nedenlerden dolayı kişisel hayatımızın ve iş hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan Gmail artık 10 yaşında. İyi ki doğdun Gmail! Nice 10 yıllara.

Aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Gmail mobil uygulamasını Android, iOS ve Windows Phone cihazlarınız üzerine yükleyerek hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR