Gmail Android Uygulaması Yenilendi, Bildirim Alanından E-posta Cevaplanabiliyor

Gmail Android Uygulaması Yenilendi, Bildirim Alanından E-posta Cevaplanabiliyor

Google, popüler e-posta servisi Gmail’in Android uygulamasını yeniledi ve özellikle de Android 4.1 Jelly Bean kullanıcılarını çok memnun edecek bir özelliği uygulamaya kazandırdı.

Gmail hesabına sahip hemen her kullanıcının Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tabletinde mutlaka kullandığını düşündüğüm Gmail uygulamasında oldukça güzel bir yenilik yaşandı. 4.3 numaralı sürümle birlikte söz konusu yenilikler arasında yer alana gelen e-postaya bildirim ekranından tepki verme özelliği birçok kullanıcının Gmail uygulamasına dair beğenisini artıracaktır.

Ekran görüntüsünde de görülebileceği gibi Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip Galaxy Note 2 cihazıma gelen bir e-postayı artık Gmail uygulamasına girmeye gerek kalmadan arşive atabiliyor ya da cevaplamak üzere harekete geçebiliyorum.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich kullanıcılarında yer almayan bu özelliğin yerine söz konusu işletim sistemine sahip cihazı bulunanlarda daha postalar arasında daha hızlı arama yapma ve sistem iyileştirmeleri söz konusu.

Apple, Galaxy S4 Karşısında Atağa Geçti

YORUMLAR