Gmail iOS ve Android Uygulaması Yenilendi

Gmail iOS ve Android Uygulaması Yenilendi

Gmail iOS ve Android uygulamaları güncellendi. En büyük yenilikler ise Gmail’in iPhone ve iPad cihazlardaki sürümünde yaşandı. Başta tasarım olmak üzere birçok yeniliğe sahip olan yeni güncelleme sonrasında iPhone ve iPad kullanıcılarını bambaşka bir Gmail bekliyor diyebiliriz.

Öncelikle büyük yenilik ve değişiklilerin yaşandığı Gmail iOS uygulamasından bahsedelim. 2.0 güncellemesinin ardından kullanıcıları yepyeni bir tasarım ve arayüz bekliyor. Uygulama artık daha sade! Diğer yandan çoklu hesap erişimi ve yönetimi desteği geldi. Arama yapılmak istendiğinde uygulama bazı öngörülerde bulunuyor ve aramanıza dair tahminlerde bulunuyor. Bunların yanı sıra Google Takvim özelliği de uygulamaya gömüldü. Yani gelen davetlerinizi uygulama üzerinden şekillendirebileceksiniz. Google+ iletilerine dair etkileşim desteği geldiğini de belirtelim.

Gmail Android uygulamasında ise sadece birkaç değişiklik mevcut. Bu değişikliklerden en önemlisi, uygulamanın kullanıcılara çoklu hesap erişimi ve yönetimi desteği sunması. Bununla birlikte e-postalarda yer alan ekleri görüntülemek ve kaydetmek mümkün. Aynı zamanda Android kullanıcıları uygulamanın bildirim ayarlarını düzenleyebilirler.

YORUMLAR