Gmail iPhone ve iPad Uygulamasına Google Uygulamaları Uyumluluğu Geldi

Gmail iPhone ve iPad Uygulamasına Google Uygulamaları Uyumluluğu Geldi

Gmail iOS uygulaması Google mühendisleri tarafından güncellendi ve uygulamanın var olan yeteneklerine yenileri eklendi. Son güncellemenin ardından Gmail, kardeş uygulamaları olarak da ifade edebileceğimiz diğer Google iOS uygulamalarıyla daha uyumlu kılındı.

Google’ın App Store üzerinden sunulan ve bu zamana kadar milyonlarca kez indirilme başarısı kazanan e-posta uygulaması Gmail artık daha işlevsel. Zira e-postaların içinde yer alan harita, URL gibi bilgiler artık doğrudan ilgili Google uygulamalarına yönlendirilebiliyor. Söz konusu iOS cihazda YouTube, Google Chrome ve Google Haritalar gibi uygulamaların yer alması halinde ve ihtiyaç duyulduğunda Gmail üzerinden yönlendirilerek doğrudan bu uygulamalar çalıştırılabiliyor.

Güncellemenin ardından gerçekleşen bir başka yenilik de bilhassa çoklu hesap kullanıcılarının sevindirecek türden. Zira Gmail artık bir cihazda 5 farklı Gmail hesabına kadar destek sağlıyor. Yani hem iş hem de özel e-postaları tek cihazda kullanabiliyorsunuz. Bu e-posta hesabı sayısını beşe kadar çıkarabiliyorsunuz.

YORUMLAR