Gmail'a Tarihleri Takvime Ekleme Özelliği Geliyor

Gmail'a Tarihleri Takvime Ekleme Özelliği Geliyor

Dünya üzerinde en çok kullanılan e-posta servislerinin başında gelen Gmail sürekli olarak kendisini geliştirmeye ve e-posta servisi üzerine yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Yeni geliştirilen özelliklerden birisi de kullanıcıların kendilerine gelen e-postalar üzerindeki tarihleri anlık olarak Google Takvim üzerine ekleyebilecek olmaları.

Yakın zaman içerisinde kullanıma sunulması beklenen özellik sayesinde kullanıcılar e-postaları içerisinde yer alan tarihleri anlık olarak Google takvimleri üzerinde etkinlik olarak oluşturabilecekler. Yeni gelen özelliğin en güzel yanı kullanıcıların bu işlemi yaptıkları sırada Gmail e-posta hesapları üzerinden çıkmayacak olmaları.

Sürekli olarak Gmail'ı kullanan kullanıcıların çok beğeneceğini düşündüğüm bu özellik sayesinde aynı zamanda gün içerisinde yapmanız gereken herşeyi organize edebilir ve takvim uygulamasını bir zaman yönetim programı gibi kullanabilirsiniz.

Öncelikli olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanıma sunulması beklenen özelliğin, ilerleyen zaman içerisinde yavaş yavaş tüm ülkelerde boy göstermesi bekleniyor.

Instagram'a Kişi Etiketleme Özelliği Geldi

YORUMLAR