Gmail'e Yüzlerce Yeni Tema ve Emoji Eklendi

Gmail'e Yüzlerce Yeni Tema ve Emoji Eklendi

Yaklaşık 1 milyar aktif kullanıcıya sahip olan Google'ın e-posta servisi Gmail, 2008 yılından bu yana destek verdiği temalara yüzlerce yenisini eklediğini duyurdu. Yeni temalar ile birlikte pek çok emoji desteği de sunmaya başlayan Gmail'in amacı, kullanıcıların servisi keyif alarak kullanabilmeleri.

Gmail'in web sürümü üzerinde yapılan dyenilik ile birlikte Gmail kullanıcılarına sunulan yüzlerce yeni tema ve emoji kullanılabilir durumda. Gmail sayfası açıkken sağ üstteki ayarlar tuşuna gelerek "Temalar" bölümüne girmeniz yeni temaları keşfetmenizi sağlıyor.

Gmail blog üzerinden resmi olarak açıklanan yeniliklerden önce Gmail üzerinde zaten bir çok tema ve emoji desteği bulunuyordu fakat yapılan yenilikten sonra kullanıcılar yüzlerce temaya ulaşabilecekler.

Yapılan yeniliklerden bir diğer ise zaten varolan kendi fotoğraflarınızı yükleyerek Gmail teması olarak kullanabilme özelliğine eklenen düzenleme ayarları. Böylece kendi ekleyeceğiniz arkaplanlar üzerinde blurlaştırma ve yazı yazma benzeri düzenleme işlemlerini de yaparak kendilerine özel arkaplanlar oluşturabiliyorlar.

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ile farklı ve kişiye özel bir Gmail deneyimi yaşamanızı sağlayan Gmail e-posta servisini hali hazırda kullanıyorsanız yeni tema ve emojileri mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Google Resmi Sitesinde Esrarengiz Bir Telefon Görüntülendi

YORUMLAR