Goat Simulator Android ve iOS Versiyonları Rekora Gidiyor

Goat Simulator Android ve iOS Versiyonları Rekora Gidiyor

Evrenin en gerçekçi simülasyon oyunu olmak için yola çıkan keçi simülasyonu oyunu Goat Simulator'un kısa bir süre önce Android ve iOS işletim sistemleri için oyuncuların beğenisine sunulan mobil versiyonu rekora koşuyor. Hatırlanacağı üzere Goat Simülator ilk olarak bilgisayarlara çıkış yapmış ve inanılması güç bir başarı yakalamıştı. Oyunun bilgisayar versiyonu geçtiğimiz Ağustos ayında yaklaşık 1 milyon oyuncu tarafından satın alınıp oynanmaktaydı. Aslında bu garip keçi oyununun başarılı olacağı ilk çıktığı günden belliydi; çünkü Goat Simulator yayınlanmasının 10 dakika ardından bütün geliştirilme maliyetlerini karşılamış ve geliştiricisinin yüzünü güldürmüştü.

Peki Goat Simulator'ı bu kadar ilginç kılan neydi? Oyunu inanılmaz eğlenceli kılan bir saçmalık derecesi sunan Goat Simulator hem gerçekçiliği hem de saçmalığı bir araya getiriyordu. Hatta oyunda yer alan hatalar bile oyunu daha eğlenceli hale getirmekteydi.

Goat Simulator'ın geliştiricisi Coffee Stain Studios bilgisayarı olmayan oyun severleri de düşünerek geçtiğimiz hafta Goat Simulator'ı Android ve iOS için yayınlamıştı. Aradan geçen 1 haftanın ardından ise oyun Android ve iOS platformları toplamında 100.000 oyuncu tarafından satın alındı. Bu rakam ücretli mobil uygulamalar söz konusu olduğunda ciddi bir rakamı gösteriyor. Satın alınabilen bir mobil oyunun bu kadar süre içerisinde bu derece bir satış rakamı yakalamsı büyük bir başarı olarak nitelendirilebilir. Oyunun önümüzdeki dönemde uygulama marketlerinde satış rekorları kırması da bekleniyor.

Eğer Goat Simulator çılgınlığına siz de katılmak isterseniz bu bağlantıları kullanarak oyunu satın alabilirsiniz:

Android için:

iOS için:

Bilgisayar için:

GTA 5 PC Versiyonu Bir FPS Oyunu Gibi Oynanabilir

YORUMLAR