Goat Simulator'ün Mobil Versiyonu Geliştiriliyor

Goat Simulator'ün Mobil Versiyonu Geliştiriliyor

Coffee Stain Studios şirketi tarafından geliştirilen ve farklı olmasıyla oldukça ilgi gören oyun Goat Simulator hakkında güzel haberler var.

Goat Simulator stres atmak için geliştirilmiş güzel bir oyun. Çılgın keçimizi kullanarak oyunun geçtiği şehri paramparça edebiliyoruz. Adeta viran şehir yapabilmenize izin veren bu oyun keçiye çeşitli özellikler kazandırarak daha fazla eğlenmenize imkan tanıyor. Keçiyi kullanarak insanları uçurabilir, onları yerden yere vurabilirsiniz.

  • Bu arada keçimiz tüm bu işleri yaparken "bee"liyor 

1 Nisan 2014 tarihinde çıkan bu oyun binlerce kullanıcı tarafından indirildi ve oynandı. Yaklaşık 10 Dolar'lık bir fiyatıyla Steam'de yer bulan oyun Linux, Mac ve Windows işletim sistemleri için geliştirilmişti. Coffee Stain Studios şirketi yoğun ilgiyle adeta boğulan bu oyunun mobil platformlar için geliştireceği haberini paylaştı. 

İlk olarak Goat Simulator oyunu Android ve iOS işletim sistemleri için yayınlanacak. Henüz geliştirilme aşamasında olan mobil sürümlerinin ne zaman yayınlanacağını bilmiyoruz. Şirket tarafından bu konuda herhangi bir açıklama yapılmazken, oyunda ne gibi yenilikler olacağından da bahsedilmedi. 

Oyunun ayrıntılı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. Peki siz popüler oyun Goat Simulator'ı hiç denediniz mi ?

Goat Simulator oyununa aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Google Nexus 6'nın Özellikleri Antutu Benchmark Testi ile Ortaya Çıktı

Sony, Playstation 4 için 2.0 Güncellemesini Duyurdu

YORUMLAR