God of War 4, Playstation 4.5 ile Gelebilir

God of War 4, Playstation 4.5 ile Gelebilir

Playstation kullanıcılarının ve tüm oyuncuların en çok beklediği oyunlardan bir tanesi God of War 4 kuşkusuz. Gerçi son oyunda hikaye tamamlanmış olsa da oyuncular hala yeni God of War oyunları oynamak istiyorlar. İşte o isteğe karşılık yeni bir söylenti ortaya çıktı.

Eurogamer üzerinde yayınlanan bir habere göre; Sony'nin geliştirdiği söylenen Playstation 4.5 ile birlikte God of War 4'ü de göreceğiz. Hatta God of War 4, yeni konsolun çıkış oyunlarından bir tanesi olacak.

Yine aynı habere göre 4K oyun oynatacağı ve daha iyi performans göstereceği söylenen konsol için Deep Down da piyasaya çıkacak. Playstation 4'ün tanıtıldığı toplantı da gösterilen Deep Down, hala Capcom tarafından geliştirilmeye devam ediliyor. İlk gösterildiğinde grafikleriyle herkesi etkilemeyi başaran oyunu, bu vesileyle görürsek şaşırmayacağız.

Bir başka güzel haber ise, Playstation 4.5 ile birlikte gelecek performans artışının diğer oyunları da etkileyecek olması. Hali hazırda konsol üzerinde çalışan oyunlar, yeni konsolla birlikte daha iyi performans vermeye başlayacaklar.


Playstation 4.5 İçin Yeni Bir Doğrulama

Sony, PlayStation Oyunlarını Android ve iOS Cihazlara Taşıyabilir

YORUMLAR