God of War'a Fotoğraf Modu Geliyor

God of War'a Fotoğraf Modu Geliyor

Bugün çıkışını gerçekleştiren God of War'a çok eğlenceli bir mod geliyor. Gelecek olan fotoğraf çekme moduyla birlikte çok eğlenceli anlar bizleri bekliyor.

Daha öncesinde God of War'a gelen övgülere dayanamayıp yayın esnasında gözyaşlarını tutamayan oyunun yönetmeni Cody Barlog, yine bizlerle birlikteydi. Cody Barlog, bu sefer oyunun yeni modunu bizlere tanıttı. Oyuna sonradan gelecek güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek olan fotoğraf modunda oyunda istediğimiz anı fotoğraf olarak kaydedebiliyoruz. 

 

God of War için hazırlanan fotoğraf modu bir hayli detaylı hazırlanmış.Oyunda istediğimiz anı durdurup düzenlemeler yapabiliyoruz. Filtre ekleme, konstrast ayarı, çerçeve ekleme gibi daha birçok ayar bulunuyor. Oyun içerisinde istediğimiz karakteri ister düzenleyebiliyoruz, istersek de kaldırabiliyoruz.

Kratos'u hiç gülerken görmüş müydünüz? Asıl eğlence burada başlıyor. Fotoğraf moduyla Atreus ve Kratos'un yüz ifadelerini düzenleyebiliyoruz. Hep sert bakışlara sahip olan Kratos'un güldüğünü düşünün, çok eğlenceli değil mi?

Fotoğraf modu oyunun yapımına yetiştirilemediği için gelecek olan güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek.