God of War Ascension İzmir'de Tanıtılıyor

God of War Ascension, büyük bir etkinlikle İzmir Forum Bornova'da 10 Mart tarihinde tanıtılacak.

God of War Ascension İzmir'de Tanıtılıyor

Playstation 3’ün merakla beklenen oyunu God of War Ascension, büyük bir etkinlikle İzmir’de tanıtılacak.

Etkinlik sonrası güncelleme: God of War Ascension İzmir Lansmanı'nı acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. Oldukça yorulduğumuz bu güzel lansman içerisinde bir sürü röportaj yapma, video çekme imkanımız da oldu. Aşağıda yaptığımız tüm röportajları görebilirsiniz.

Sony PlayStation tarafından yapılacak etkinlik, Forum Bornova’da gerçekleşecek. 10 Mart tarihinde saat 15:00’da başlayacak etkinliğe herkes davetli.

God of War serisinin efsaneleşmiş müziklerini canlı olarak dinleme şansı bulabileceğiniz organizasyonda Kratos’u da canlı olarak yakından görebileceksiniz.

Kratos ve diğer cosplayler etkinlik boyunca oyuncuların arasında gezecekler. Biz şimdiden uyaralım, Kratos’a yaklaşırken dikkatli olmakta fayda var. Gerçi ne olursa olsun Kratos’u ve dillere destan öfkesini yakından görmek paha biçilemez olacaktır.

Saat 19:00’a geldiğindeyse seriye ilk defa God of War Ascension’la eklenen multiplayer özelliğinin tanıtımı yapılacak ve tamamen Türkçe olacak God of War Ascension’ın 20 dakikalık bir bölümü canlı olarak oynanacak.

10 Mart Pazar günü, İzmir Forum Bornova Alışveriş Merkezi’ne herkesi bekliyoruz. Unutmayın, Kratos’la tanışmak ve 15 Mart’ta çıkacak God of War Ascension’ı ilk görenlerden biri olmak istiyorsanız, bundan daha iyi bir şans bulamazsınız.

Tamindir ekibi olarak bizlerin de yer alacağı organizasyonla ilgili yeni gelişmeleri kaçırmamak için bizi takipte kalın.

God of War Ascension Demo için yaptığımız video inceleme:

God of War Ascension Türkçe Seslendirme Kadrosu

YORUMLAR