God of War E3 2016 ve PS4 Pro Grafik Karşılaştırması

God of War E3 2016 ve PS4 Pro Grafik Karşılaştırması

E3 2016'da duyurusu yapılan God of War'un duyuru videosuyla PS4 Pro arasında grafik karşılaştırması yapıldı. Sonuç muazzam görünüyor.

God of War dün itibarıyla çıkışını gerçekleştirdi. Nors mitolojisinde geçen God of War, çıkış yaptığı ilk dakikadan itibaren bütün övgüleri üzerine aldı. God of War duyurulduğu andan itibaren zaten bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştı. Çıkışıyla beraber gösterilen oyunun daha üzerinde bir işin karşılarına çıktığını gören oyunseverler God of War'ın yönetmenini tebrik yağmuruna tuttu.

 

God of War, E3 2016'da bir video ile duyurulmuştu. Duyurulduğu zamandan bu yana 2 yıl geçti. IGN, E3 2016'da gösterilen God of War ile PS4 Pro üzerindeki God of War'u karşılaştırdı. İki karşılaştırma arasında büyük farklar bulunuyor. Oyunun geliştiricisi Santa Monica, bu 2 yıllık süre içerisinde oyunu geliştirmeye devam etmiş ve çok daha muazzam bir grafik performansı sunmuşlar. Bu konuda da kendileri ayrıca tebrik etmek istiyorum. Çünkü genel olarak firmalar tanıtım videolarında oyunun grafiklerini daha iyi gösterip çıkış yaptığı zaman oyuncuları hüsrana uğratıyorlar. Ama God of War'da sonuç tam tersi olmuş. Yayınlanan videodan kat kat daha iyi bir grafik performansı sunulmuş.

God of War, 299 lira fiyat etiketiyle PlayStation Store üzerinde satışa sunuldu. Fiyat çok pahalı gibi gözükse de bu güzel deneyime değeceğini düşünüyorum.