God of War İçin İlk Güncelleme Yayınlandı

God of War İçin İlk Güncelleme Yayınlandı

20 Nisan'da çıkış yapan God of War'a ilk güncelleme paketi geldi. Güncellemeyle birlikte bazı hatalar düzeltilirken, oyunseverler için arayüz ayarları gözden geçirildi ve fotoğraf modu yayınlandı.

God of War şu anda en çok satılan ve en çok beğenilen oyunlardan birisi olması, hatasız olduğu anlamına gelmiyor. Oyunseverler, arayüzde bulunan metinlerin ve altyazıların küçük olduğundan dolayı okumanın çok zor olduğunu belirtiyorlardı. Oyunun geliştiricisi Santa Monica, oyuncuların şikayetlerini dikkate aldı ve bu durumu düzeltmek için bir güncelleme yayınladı.

God of War Ayarlar Bölümü

Yayınlanan güncellemeyle birlikte kullanıcı arayüz ve altyazı metinlerinin boyutlarını düzenlememizi sağlayan bir ayarlar seçeneği sunuldu. Ayarlar kısmında bulunan bu seçenecek ile metinleri istediğimiz kadar büyütebiliyor ve böylece hikayeye tam manasıyla odaklanabiliyoruz.

Oyuna gelen yenilikler yalnızca bununla sınırlı değil. Güncellemeyle birlikte fotoğraf modu da yayınlanmış oldu. Fotoğraf modu sayesinde oyundan istediğimiz anı ölümsüzleştirebiliyoruz. Santa Monica ekibi fotoğraf modu üzerinde çok fazla çalıştıklarını belirtmişti. Fotoğraf modundaki bir düzine ayar ile Kratos ve Atreus'un yüz ifadelerini bile düzenleyebiliyoruz.

God of War'a gelen güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.