Godzilla: King of the Monsters Filminden Yeni Fragman

Godzilla King of the Monsters Filminden Yeni Fragman

Başrolünde Stranger Things’in yıldızı Millie Bobby Brown’u izleyeceğimiz Godzilla: King of the Monsters filminden yeni bir fragman geldi. 

Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures, Godzilla ve Kong: Skull Island filmlerinin küresel çaptaki başarılarının ardından sinema tutkunlarına yepyeni bir MonsterVerse filmi sunmaya hazırlanıyor.

2014 yılında orijinal seriye bağlı kalarak Gareth Edwards tarafından yeniden çekilen Godzilla, dünya çapında 529 milyon dolar gişe hasılatı toplayarak, önemli bir başarı elde etmişti.

Canavar evreninin yeni halkası, Godzilla’yı popüler kültürün en ünlü canavarlarından bazılarıyla karşı karşıya getirecek.  

Bir önceki filmde, 15 yıl sonra yeniden çıkagelen Prehistoric Parasite (M.U.T.O) adı verilen uçabilen ve radyasyon ile beslenen bir yaratıkla savaşarak insanlığı kurtaran Godzilla, inzivaya çekildiği okyanusun dibinden yeniden çıkacak. Efsanevi canavar, serinin yeni filminde, ezeli düşmanları Gido, Rodan ve üç başlı Kral Ghidorah ile destansı bir savaşa girecek. Devasa canavarların üstünlük mücadelesinde arada kalan insanlık ise, gezegendeki var oluşunu sürdürmek için çalışacak. 

Godzilla: King of the Monsters filminin oyuncu kadrosunda, Stranger Things’in 15 yaşındaki yıldızı Millie Bobby Brown, Emmy ödüllü Kyle Chandler, üç Altın Küre adaylığı bulunan Bradley Whitford ve “Conjuring” serisi ile büyük başarı yakalayan Vera Farmiga gibi birbirinden iddialı isimler bulunuyor. 

İkonik bilim kurgu serisinin yeni halkasını Superman Returns ve X-Men: Apocalypse filmlerinin yazarı Michael Dougherty yönetiyor.

Godzilla: King of the Monsters, 31 Mayıs 2019’da vizyona girecek.

Filmin yeni fragmanını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın.