GOG Bu Sefer Double Dragon Trilogy'i Ücretsiz Veriyor

GOG Bu Sefer Double Dragon Trilogy'i Ücretsiz Veriyor

CD Projekt'in dijital oyun platformu GOG geçtiğimiz haftalarda başlattığı GOG Summer Sale adlı yaz indirimi kampanyasına yeni bir bedava oyun fırsatıyla devam ediyor. Bu sefer, GOG üzerinden herhangi bir oyun satın alan oyunculara ücretsiz olarak Double Dragon Trilogy oyunu hediye edilmekte.

Hatırlanacağı üzere GOG yaz indirimi başladığında oyunculara ilk olarak herhangi bir oyun aldıklarında Rebel Galaxy adlı oyun hediye edilmişti. Daha sonradan Rebel Galaxy'e ek olarak Fantasy General ve Alan Wake's American Nightmare oyunları hediye edilmişti. Bu hafta ise GOG'dan herhangi bir oyun aldığınızda 2.99 $ fiyata sahip olan Double Dragob Trilogy'e de ücretsiz sahip olacaksınız. 3 Temmuz'a kadar geçerli olacak fırsatta hangi oyunu aldığınızın önemi yok; GOG üzerinde 1-2 dolar fiyatla satılan oyunların sayısı hiç de az değil.

İlk oyununu 1987 yılında oynadığımız Double Dragon serisi ülkemizde atari salonları olarak bilinen arcade sistemlere yer veren oyun salonlarında büyük ilgi görmüştü. Sonradan çıkan serinin 2. ve 3. oyunları da aynı başarıyı yakalamış ve 90'lı yılların başlarını keyifli bir şekilde geçirmemizi sağlamıştı. Geçtiğmiz yıllarda da bu 3 Double Dragon oyunu bilgisayarlarda çalışacak hale getirilmiş ve bir paket halinde satılmaya başlanmıştı. Eğer atari salonlarındaki oyunları özlüyorsanız ve nostaljik anlar yaşamak istiyorsanız GOG'daki fırsatı kaçırmayın.

İndirimdeki bütün oyunları görmek için GOG anasayfasını ziyaret edebilirsiniz. Satın aldığınız ve hediye olarak kazandığınız oyunları indirmek için ise GOG Galaxy yazılımına ihtiyaç duyuyorsunuz:

Metal Slug, Samurai Shodown ve King of Fighters Oyunları GOG'da Çıkış Yaptı!


YORUMLAR