Goodgame Big Farm İlk Yaşını Kutluyor

Goodgame Big Farm İlk Yaşını Kutluyor

Goodgame Studios tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl bu zamanlarda oyun severlerle buluşan çok oyunculu çevrimiçi çiftlik oyunu Goodgame Big Farm, yarın yani 29 Ekim 2013 tarihi itibarıyla birinci yaşını oyuncularıyla birlikte kutlayacak.

Basit bir tarlayla başladığımız oyunda büyük ahırlara ve hatta bize oldukça yüklü miktarlarda gelir getiren çiftliklere bile sahip olabiliyoruz. Yayınlandığı ilk günden itibaren dünya çapında yaklaşık 18 milyon oyuncuya ulaşmayı başaran Goodgame Big Farm, doğum günü etkinlikleri kapsamında yayınlayacağı özel görevle birlikte kullanıcılara farklı dekorasyonlar hediye edecek.

Etkinlik kapsamında kalıcı olarak verilecek olan dekorasyon ödüllerine sahip olmak isteyen oyuncuların, oyun içerisinde doğum gününe özel olarak açılan etkinliği başarılı bir şekilde tamamlamaları gerekiyor.

Geçtiğimiz bir yıl içerisinde birçok güncelleme alan oyun aynı zamanda birçok farklı etkinliği de oyuncularına sundu. Hatta öyle ki oyun içerisinde oyuncuların beslemesi ve eğitmesi gereken bir köpek bile yer almaktadır. Sürekli olarak güncellenen ve yenilenen oyuna gelecekte eklenecek olan birçok yenilik ve yeni görevlerin planlanması hala devam etmektedir.

Oyuna eklenecek yeni içerikler arasında; yeni zorlu görevler, karakterler, hayvanlar, binalar ve çiftliklerin çevresinde keşfedilmeyi bekleyen yeni eşyalar kullanıcıları bekliyor.

Goodgame Studios'un Türkiye Sorumlusu ve İş Geliştirme Müdürü Çağlar Eğer düşüncelerini "Büyük bir rekabetin yaşandığı çiftlik oyunları piyasasında Big Farm ile kendimizi ispatlamış olmaktan ve zirvedeki oyunların arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Ekibimize ve tabii ki sadık hayranlarımıza da teşekkürlerimi sunarım. Oyuncularımıza mümkün olan en büyük oyun zevkini sunmak için Goodgame Big Farm’ı daha da geliştireceğiz“ cümleleriyle dile getirdi.

Goodgame Big Farm oyununa Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde kayıt olarak, oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Batman: Arkham Origins için Yeni Ekran Görüntüleri

YORUMLAR