Goodgame Studios Büyümeye Devam Ediyor

Goodgame Studios Büyümeye Devam Ediyor

Almanya merkezli online oyun üreticisi Goodgame Studios’un her şey umduğu gibi gitmeye devam ediyor. Başarısını her geçen gün katlayarak arttıran şirketin yeni projeleri başlarken bir yandan da şirketin önemli yapımları geliştirilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yılı oldukça iyi bir şekilde kapatan Goodgame Studios birçok ödüle layık görüldü.

Yeni oyunlarının da özellikle Big Farm ve Goodgame Galaxy yapımlarının durumları oldukça iyi, şirket yaklaşık altı kat büyüme başarısını göstererek nereye geldiğini kanıtladı. Goodgame Studios’un büyüdüğüne dair şirketten yapılan basın bildirimi ise şu şekilde;

"Yıl başında 300. personelini işe alan Goodgame Studios, 2012'yi bir önceki yılın rakamlarını altıya katlayan bir satış başarısıyla geride bıraktı. Kayıtlı kullanıcı sayısıysa 103 milyonu geçti. Goodgame Big Farm ise stüdyonun lansmanını yaptığı ürünler arasında çok başarılı olan yeni oyunu oldu. Altı haftayı geride bırakırken 1 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Portal ayrıca Alexa'ya göre 514. sırada bulunuyor. Hamburg merkezli Goodgame Studios Avrupa'nın en hızlı büyüyen oyun şirketi olmasının yanında 2012'de Goodgame Empire oyunuyla da "European Games Award" ve "BÄM! Ödülü"ne de layık görüldü."

Goodgame Studios’a ait en popüler oyunlar ise şu şekilde;

YORUMLAR