Goodgame Studios, Shadow Kings Oyunuyla Karşımızda

Goodgame Studios, Shadow Kings Oyunuyla Karşımızda

2009 yılından beri hem web oyunları hem de mobil oyunlar dünyasında faaliyet gösteren Goodgame Studios, geliştirdiği pek çok başarılı oyun ile biliniyor ve oyunseverler şimdiye dek Empire: Four Kingdoms ile macera dolu bir strateji dünyasına adım atabiliyorlardı. Ancak anlaşılan o ki şirket olduğu yerde saymak istemiyor ve yepyeni oyunu Shadow Kings'i Ağustos ayında çıkarmayı planlıyor.

İnşaat ve strateji oyunu olarak adlandırılan Shadow Kings, hem web arayüzünden oynanabilen bir yapıya sahip olacak, hem de Android ve iOS platformlarında mobil oyuncularla buluşacak. Maalesef web sürümü ile mobil sürümlerin birbirine entegre olmaması ise bizi üzen noktalar arasında yer aldı.

Shadow Kings, milyonlarca oyuncuyu aynı dünya içerisinde barındıracak ve böylece epik savaşların yaşanacağını şimdiden öngörebiliriz. İnsanların, cücelerin ve cinlerin barış ve huzur içerisinde yaşadığı krallığın, onları kıskanan karanlık yaratıklar tarafından işgali ile başlayan oyun, iyi ve kötü arasındaki mücadeleye birinci elden dahil olmamızı sağlayacak gibi görünüyor.

Oyunun hem oynanış açısından hem de görseller ve sesler bakımından oldukça üst düzey bir yapım olacağı ancak performans sorunları yaşanmayacağını belirten şirket yetkilisi Çağlar Eğer, bu defa mobil oyuncuları oyunun temeline yerleştirdiklerini de belirtiyorlar.

Oyun hali hazırda Polonyalı Android kullanıcıları için yayınlanmış durumda ve bir yandan üreteceğiniz, bir yandan savaşacağınız ve diğer oyuncularla ittifaklar oluşturacağınız Shadow Kings'i kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Android sürümünü Polonya'da bulunuyorsanız oynamaya başlayabilirsiniz.

Yeni Google Play'i gördünüz mü?

YORUMLAR