Google Allo'nun İşlevsel Özelliklerini Artıran Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Google Allo'nun İşlevsel Özelliklerini Artıran Yeni Güncellemesi Yayınlandı

Google'ın popüler hızlı ve akıllı mesajlaşma uygulaması olarak tanınan Allo, daha önce farklı uygulamalarda kullandığımız birçok özelliği bir araya getiren bir hızlı mesajlaşma uygulaması. Yeni güncellemelerle eksikleri giderilmeye çalışılan uygulamaya küçük özellikler gelmeye devam ediyor.

Yavaş yavaş Google, Allo adını verdiği mesajlaşma uygulamasının temel işlevselliğini iMessage ve Telegram düzeyine getirmeye çalışıyor. Uygulamanın son güncellemesinde şifrelenmiş sohbetler bu sefer gruplar için getiriliyor. Daha önce yalnızca birebir sohbetlerde geçerli olan bu şifreleme özelliği nihayet uygulamanın geneline yayılıyor.

Google ayrıca, birçok mesajlaşma uygulamasında yer alan bağlantı önizlemelerini de bu güncelleme ile birlikte Allo bünyesine ekledi. Güncelleme, kullanıcıların sohbetlerini Google Drive'a yedekleme ve geri yükleme yapmasına da imkan veriyor.

Bu yeniliklerle birlikte Google Allo'nun işlevselliği ve performansı biraz daha artmış oldu. Aşağıdaki bağlantılardan popüler mesajlaşma uygulamasını indirebilirsiniz:

Google Allo'nun Whatsapp Web'e Benzeyen PC Versiyonu Geliyor

Google Allo'ya GIF Kütüphanesi ve Hareketli Emojiler Geldi

YORUMLAR