Google Android 6.0 Marshmallow Uyumlu Deneme Uygulamaları Yayınlamaya Başladı

Google Android 6.0 Marshmallow Uyumlu Deneme Uygulamaları Yayınlamaya Başladı

Google Android 6.0 Marshmallow uyumlu Direct Share, MidiSynth ve MidiScope uygulamalarını duyurdu.

Android tutkunlarının heyecanla beklediği Android 6.0 Marshmallow için Google bu 3 yeni uygulamayı geliştirme sürecinde kullanıcılarına sunuyor. Uygulama geliştiricilerin Android 6.0 için hazırladığı Direct Share, MidiSynth ve MidiScope uygulamalarını akıllı telefonlarınıza indirerek denemeniz mümkün. Google Play uygulama mağazasında henüz yer almayan bu uygulamaları aşağıdaki linkleri takip ederek edinebilirsiniz.

  • Android Direct ShareHer hangi bir içeriği anında ve hızla paylaşabilmek için geliştirilen bu uygulama, özel hedefler seçerek paylaşım yapmanızı sağlıyor.  Aslında geliştirilmiş bir çoklu mesaj atma uygulaması olarak öreneklendirilebilir. 

  • MIDISynthMIDI ses formatını destekleyen mesajlar atabilmenizi sağlayan bu uygulama, bir elektronik MIDI müzik klavyesi akılı telefona bağlandığında müzik mesajları atmanızı sağlayabiliyor.
  • MIDIScopeMIDI mesajlar atabilmek için akıllı cihaza bağlanabilen müzik aletlerinin sinyalleri tanımlayabilen bu uygulama, müzikli MIDI mesajlar çalmanızı değil, mesajları loglamanızı sağlıyor.

Bu uygulamalar henüz Android uygulama geliştirme web sitesinin içinde yer alıyorlar. Çok merak ediyorsanız indirip göz atabilirsiniz. Her 3 uygulamada aslında Android 6.0 Marshmallow ile Farklı API’lerin nasıl çalışabileceği üzerine deneme kurgu senaryolarının geliştirilmesi için geliştiriliyorlar.

Android 6.0 Marshmallow Planlanan Bazı Yeniliklerin Hepsini Sunamayacak

Android 6.0 Marshmallow Özellikleri ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR