Google Android Cihazlarda Rehber ve Telefon Çeviricisini Güncelliyor

Google Android Cihazlarda Rehber ve Telefon Çeviricisini Güncelliyor

Son güncellemesinden sonra oldukça havalı bir görüntüye kavuşan Google Android telefon çeviricisi (dialer) ve rehber uygulamalarını yeniden güncellenmek üzere. Güncellemenin ne zaman geleceği henüz açıklanmadı. 

Google telefon çeviricisi ve rehber hizmetlerini birbiriyle bütünleştirerek, daha iyi bir iletişim tecrübesi yaratmak isteyen Google çalışmalara başladı bile. Güncellemenin ilk önce Nexus cihazlara geleceği konuşulsa da, bu iddia resmi bir açıklamayla henüz açıklanmış değil.

Stok Rom ile Android cihazlara gelen Google dialer ve rehber hizmetleri en son güncellediğinde sık aradığınız numaraları, iş için kullandığınız numaralar ve nadir kullanılanları birbirinden ayırabiliyordu. Materyal tasarımla gelen en son güncellemenin üzerine gelecek olan yeniliklerin daha detaylandırılmış özellikler taşıyacağı konuşuluyor. Alınan haberlere göre güncellemenin mesajlar özelliği de yenilecek.Google’ın bu güncellemeyi aynı zamanda Facebook’un da aynı konu üzerinde çalışma yaptığı zamana denk gelmesi de dikkat çekici.

Güncelleme hakkında çok fazla detaylı bir bilgi henüz yok. Ancak bilgiler gelmeye devam ettikçe biz de sayfalarımızdan bunu paylaşacağız. 

Google Rehber Artık Daha Güçlü ve Kullanışlı

Android Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır

YORUMLAR