Google Assistant ile Evde Tek Başına

google assistant evde tek başına

Google tarafından yayınlanan yeni videoda, Kevin McCallister yine bir Christmas döneminde evde tek başına kaldı. Daha öncekilerin aksine bu sefer yardımcısı Google Assistant ile beladan uzak duran Kevin McCallister, mutlu mesut bir Christmas geçirmeyi başardı.

1990 yılında vizyona giren Evde Tek Başına (Home Alone) filminde, Macaulay Culkin tarafından canlandırılan Kevin McCallister karakteri, tatil döneminde evde tek başına kalıyor ve küçük bir çocuk olarak, eve girmeye çalışan hırsızları engellemeye çalışıyordu. Vizyona girmesiyle milyonlarca kişiyi sinema salonlarına çeken film, unutulmazlar arasına da girmişti.

Günümüzde 28 yaşında olan Macaulay Culkin, bu tatil döneminde de evde tek başınaydı. Fakat bu sefer yanında Google Assasinst ve Google Home Hub teknolojileri bulunuyor. Culkin’in asistanına “Bugün takvimimde ne var?” demesiyle başlayan video, Google Home Hub’ın soruyu “Bir etkinliğiniz var: Evde tek kalmak.” şeklinde devam ediyor.

Evde Tek Başına filmlerine yapılan göndermelerle devam eden ve Google ürünlerinin neredeyse tüm özelliklerini gösteren, eğlenceli reklam filminiyse hemen aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.