Google Calendar Sonunda iPhone'a Geldi

Google Calendar Sonunda iPhone'a Geldi

Geçtiğimiz yıl içerisinde Android versiyonu tamamen yeniden tasarlanan Google Calendar (Google Takvim) uygulaması için iPhone versiyonu çalışmalarının da devam ettiği söylenmişti. Aradan geçen 1 yıl sonunda, Google Calendar uygulamasının iPhone versiyonu çıkarıldı.

iPhone sahiplerinin kullanmaya başlayabileceği yeni uygulama tıpkı Android'de olduğu gibi yeni ve şık tasarımı ile göze hitap ediyor. Etkinliklerinizi düzenleyerek kendi ajandanızı tutmanızı sağlayan Google Takvim, milyonlarca kişi tarafından sevilerek kullanılıyor.

Tamamen ücretsiz olan Google Calendar, Gmail ile uyumu olarak çalışarak, Gmail üzerindeki etkinliklerinizi otomatik olarak takviminize senkronize edebiliyor. Böylece etkinlik düzenlemelerinizde ekstra uğraşmıyorsunuz.

Basit bir zaman çizelgesi üzerinde tüm programınızı görmenizi sağlayan Google Calendar'ı daha önce Android bir cihaz üzerinde kullandıysanız yada deneme fırsatı bulduysanız, artık iPhone'larınız üzerinde de kullanabileceksiniz. Gmail dışında diğer Google uygulama ve servisleri ile de uyumlu çalışan Google Calendar'ı aşağıdkai bağlantı adresini kullanarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6'nın Üretimini Arttırdı

YORUMLAR