Google Çeviri, Kelime Geçmişinizi Kaydedecek

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Google Çeviri, çok yakında çevirdiğiniz kelimeleri kaydedecek.

Google Çeviri, Kelime Geçmişinizi Kaydedecek

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Google Çeviri, çok yakında çevirdiğiniz kelimeleri kaydedecek. Google üzerinde çalıştığı yeni özelliği açıkladı.

Google Çeviri, Çevrilen Kelimeleri Geçmişe Kaydedecek!

Google Çeviri'ye geçmiş özelliğinin geleceği açıklandı. Google Çeviri'yi oturum açarak kullandığınızda sağ kısımda geçmiş alanı açılacak. Çeviri geçmişi, çok yakında yalnızca oturum açtığınızda kullanılabilecek ve Etkinliğim'den merkezi olarak yönetilecek. Bu yeni sürüme geçişte eski geçmiş temizlenecek. Dolayısıyla daha sonra kolay erişmek için gerekli gördüğünüz çevirileri kaydettiğinizden emin olmanız gerekmekte.

Çeviri geçmişi özelliğinin ne zaman tüm kullanıcılara açılacağı hakkında Google tarafından herhangi bir açıklama gelmedi. Hemen aşağıdan yeni özelliğin nasıl görünceğine bakabilirsiniz. Yeni özellik ile birlikte çevirdiğiniz kelimeleri rahatlıkla görebileceksiniz.

Google Çeviri, Çevrilen Kelimeleri Geçmişe Kaydedecek!

Google, çeviri hizmetini geliştirmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmekte. Şirket geçtiğimiz günlerde gerçek zamanlı çeviri özelliğinin tüm Android kullanıcılarına açılacağı müjdesini vermişti. Hemen aşağıda yer alan bağlantıdan Google Çeviri'yi cihazınıza indirebilirsiniz. Google'ın yeni çeviri özelliği hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşmayı unutmayın!

YORUMLAR