Google Chrome 30 Yayınlandı!

Google Chrome 30 Yayınlandı!

Google'nin dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı ünvanına sahip tarayıcısı Google Chrome güncellendi.

Güncellemeyle Google Chrome 30 versiyonuna ulaşan tarayıcı performans iyileştirmelerini ve güvenlik yamalarını beraberinde getirmekte. Rakiplerine göre daha sık güncellenen Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer gibi tarayıcılara göre piyasada çok daha yeni. Bu nedenle Google geliştirici ekibinin tarayıcının dünyanın en çok kullanılan tarayıcısı olma ünvanını kazanmasına büyük katkısı olduğu söylenebilir. Piyasaya sundukları ürünü sık bir şekilde denetleyen ve açıklarını kapatan, birçok yeni kullanışlı özellik kazandıran ekip gerçekten sıkı çalışmakta.

Google Chrome 30'da öne çıkan en büyük yenilik internet üzerinde görsel aramanın eskisine göre çok daha kolay hale getirilmiş olması. Eğer görsellerle sıkça uğraşıyorsanız verimliliğinizi arttıracak bu gelişmeden menun kalacaksınız. Bunun yanında birkaç yeni uygulama ve eklenti API'si de Google Chrome'ye ekleniyor.

Google Chrome'nin performansını arttıracak ve çökmemesini sağlayıp kararlılığını arttıracak birçok küçük iyileştirme yeni versiyonla birlikte gelmekte. 50'nin üzerindeki güvenlik güncelleştirmesi tarayıcı daha güvenilir kılmak ve kullanıcıların güvenliğini korumak için yeni sürümle birlikte tarayıcıya uygulanıyor.

Mac ve Windows sürümleri güncellenen ücretsiz Google Chrome indirmek için:

Google Web Designer'i Ücretsiz İndirin!

YORUMLAR