Google Chrome 43 ile Güvenlik Sorunları Giderildi

Google Chrome 43 ile Güvenlik Sorunları Giderildi

Google Chrome’un düzenli olarak yeni güncellemeler aldığı ve her güncellemeyle birlikte çok daha güçlü bir tarayıcı haline geldiği aşikar. Diğer rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmayı başaran Chrome, bazı sürümlerinde yeni özelliklere kavuşurken, bazı sürümlerinde de hatalarından arındırılıyor ve böylece daha sorunsuz bir internet gezintisi deneyimi mümkün hale geliyor.

Chrome 43 ile birlikte tam 37 tane sorun giderilmiş durumda ve böylelikle kesintisiz bir internet kullanımı için her şey elinizin altında diyebilirim. Giderilen bu sorunların hepsi Google haricindeki firmaların veya şahısların bildirdikleri sorunlar olarak karşımıza çıktı ve bu sayede Google’ın kullanıcıları bu konuda oldukça dinlediğini de farketmemizi sağladı.

Tabii ki bu sürümle birlikte gerçekleştirilen tek değişiklik sorun düzeltme değil. Varolan güvenlik açıklarının kapatılmasını da içeren Google Chrome 43 güncellemesi, böylelikle kullanıcıların güvenliklerini koruyabilmeleri için gerekenleri eskisine göre daha iyi bir şekilde sağlayabiliyor.

Yeni sürüme geçişle birlikte kullanıcıların gözle görebilecekleri herhangi bir değişiklik mevcut olmasa da, daha az bellek kullanımı ve sistem kaynağı tüketimi, bunun yanında daha güvenli bir gezinti için Chrome 43’e geçmenizi kesinlikle öneriyoruz.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Google Chrome’un son sürümlerini bilgisayarlarınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Circle Wars, İddialı ve Kendine Güvenen Oyunseverleri Bile Çaresiz Bırakıyor

YORUMLAR