Google Chrome Android'de 1 milyar İndirilme Barajını Aştı

Google Chrome Android'de 1 milyar İndirilme Barajını Aştı

Son zamanlarda Android uygulama marketi Google Play Store üzerinde 1 milyar barajını aşanlar kulübü açıldı. En büyük uygulamaların sıra sıra barajı aşarak kulüb girmeye başladığı günlerde, popüler internet tarayıcı Google Chrome'un da Android versiyonu sonunda 1 milyar indirilme sayısına ulaşarak, kulübün 12. üyesi oldu.

Geçtiğimiz hafta Hangouts'un 1 milyar barajını 11. olarak aşmasından sonra listeye dahil olan Android Google Chrome ile 2012 yılında beta olarak tanışmıştık. Bu süreçte Android cihazlar üzerinde hali hazırda yüklü olarak gelmeyen Chrome tarayıcı, şimdilerde ise pek çok Android mobil cihaz üzerinde standart olarak yüklü geliyor. Fakat Google Chrome'un Android versiyonu 1 milyar barajını aşması tamamen bu hazır yüklemelere dayalı değil.

Pek çok reklam ajansı ve piyasadaki şirketler, bir tarayıcı uygulamasının 1 miltar barajını aşabileceğine inanmıyor olsa da, Chrome'un bilgisayar üzerinde İnternet Explorer'dan tacı alarak liderlik koltuğuna oturduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz. Yani öyle ya da böyle Google Chrome'un Android sürümü 1 milyar barajını aştı ve Google'ı bunun için tebrik etmemiz gerekiyor.

Peki 1 milyar indirilme sayısına ulaşacak bir sonraki uygulama ya da uygulamalar neler diye merak ediyorsanız, buradan öğrenebilirsiniz.

Candy Crush Soda Saga Hileleri ve İpuçları

YORUMLAR