Google Chrome Güvenlik ve Flash Player Güncellemesi Yayınlandı

Google Chrome 34.0.1847.137 güncellemesi ile hem Flash Player güvenlik açıkları kapanıyor hem de daha stabil bir gezinti mevcut.

Google Chrome Güvenlik ve Flash Player Güncellemesi Yayınlandı

Google Chrome her zaman popülerliğini arttırmayı başaran web tarayıcılardan bir tanesi ve bunu sık sık gerçekleştirdiği güncellemelerle artan özellikleri sayesinde başarıyor ancak zaman zaman çeşitli güvenlik güncellemeleri de yayınlanıyor ve tarayıcı daha iyi, güvenli bir internet deneyimi sunmayı başarıyor. Bazı kullanıcılar maalesef sadece ana sürümler arasında güncelleme yapıyorlar ve bu nedenle ara güncellemelerdeki güvenlik açıklarına karşı hazırlanmış olan önlemleri yüklemekte gecikiyorlar.

Yayınlanan son güncelleme ise 34.0.1847.137 olarak numaralandırılmış ve içerisindeki en dikkat çeken nokta Flash Player güncellemesi. Flash Player 13.0.0.214 temel olarak güvenlik açıklarına çare olması için yayınlandı ve bu nedenle güncellenmiş Google Chrome'u indirerek kurmayı sakın unutmayın.

Zira Flash Player'ın önceki sürümlerinde yer alan bazı güvenlik açıkları, sisteminize zarar vermek isteyenlerin çeşitli virüslerin kolayca yerleştirilmesine olanak tanıyor. Daha sonra yerleştirilen bu yazılımlar sayesinde hassas ve kişisel bilgileriniz de çalınabiliyor.

Flash Player güncellemesinin yanında Google Chrome'un çökmesine neden olan çeşitli hataların da giderildiği güncelleme ile daha sorunsuz bir internet gezintisi mümkün hale geliyor.

YORUMLAR