Google Chrome ile Lego İnşaatına Başlayın

Google Chrome ile Lego İnşaatına Başlayın

Lego, bildiğiniz üzere parçaları doğru şekilde birleştirerek istediğiniz bir çok şekli inşaa edebileceğiniz eğlenceli bir oyun aracıdır. Ama Lego'larınızı her zaman yanınızda taşıma şansına sahip değilsiniz. Bundan böyle Google sayesinde gittiğiniz her yerde bir bilgisayar ve internet bağlantısı ile Lego'larınızla oynayabileceksiniz.

Özellikle web ve webGL'in büyülü dünyası sayesinde artık bilgisayarlarımızda çocukluğumuzun efsane oyuncakları olan Lego'lar ile istediğimiz zaman oynayabilecek olmamız gerçekten çok heyecan verici.

İşin güzel olan kısmıysa inşaa ettiğiniz şaheserleri sadece aileniz ve arkadaşlarınız dışında tüm dünyanın görebilecek olması. Google sayesinde Avustralya ve Yeni Zellanda üzerinde seçeceğiniz herhangi bir yeri Lego'lar ile inşaa ederek bunları tüm dünyayla paylaşabileceksiniz. Fırsat bu fırsat yaratıcılığınızı konuşturma zamanıdır.

Zaman içerisinde tüm araziler dünya üzerindeki diğer insanlar tarafından doldurulacaktır. Bu neden hemen kendi yaratıcılığınızı kullanarak Lego'larla oynamaya başlamak için Build with Chrome adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR