Google Chromecast iOS Uygulamasını Çıkardı

Google Chromecast iOS Uygulamasını Çıkardı

Google'ın geçtiğimiz ay piyasaya sürdüğü Chromecast'in iOS uygulaması dün Apple uygulama mağazasında yerini resmi olarak aldı.

Uygulamadan önce Chromecast ve iOS cihaza sahip olan kullanıcılar internet sayfası üzerinden Chromecast kurulumunu gerçekleştiriyordu. Bir süredir çıkması beklenen uygulama sonunda Appla uygulama mağazasındaki yerini alarak iOS cihaz sahipleri için ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Chromecast, akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ve laptoplarınız üzerindeki online videoları ve diğer içerikleri akıllı televizyonlarınızın ekranına aktarmayı sağlayan ve keyifli bir kullanım sunan Google ürünüdür. 35 $'lık fiyatıyla çıktığı günden bu yana birçok kullanıcının beğenisini kazanan ürünün şuan için desteklediği servisler, YouTube, Netflix, Google Play Movies, Google Play Music ve Chrome. Birçok popüler marka yöneticisinin açıklama yaparak Chromecast desteğini en kısa sürede çıkaracaklarını söylemesi Chromecast kullanıcıları açısından oldukça iyi fakat şuanki desteklenen servislerde kullanıcılara tatmin ediyor diyebilirim.

Uygulamayı kullanarak iOS cihazlarınızın Wi-Fi bağlantınız ile kurulumunu gerçekleştirebilir ve cihaz ismi değişikliği ile Wi-Fi şifresi değişikliği gibi Chromecast ayarlarının yönetimini sağlayabilirsiniz.

Chromecast için yaptığımız detaylı incelemeye göz atmak için tıklayınız.

Chromecast'in dün çıkan iOS uygulamasını ve ürünle birlikte çıkarılan Android uygulamasını aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz.

Facebook Yeni Fotoğraf Albümü Paylaşım Özelliğini Duyurdu

YORUMLAR