Google Chrome'un Sevilen Dinozor Oyunu Artık Mobil Cihazlarda!

Google Chrome'un Sevilen Dinozor Oyunu Artık Mobil Cihazlarda!

Google Chrome internet tarayıcılarımızda internet kesikken veya bir siteye erişemediğimizde keyifli bir şekilde vakit geçirmemizi sağlayan klasik dinozor oyunu artık Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerimizde oynanabiliyor. Steve - The Jumping Dinosaur adıyla yayınlanan oyun bize Nokia 3310 dönemlerini hatırlatan bir eğlence sunmakta. Steve - The Jumping Dinosaur, temel olarka bir sonsuz koşu oyunu ve bu oyunun baş rolünde Steve adlı dinozor dostumuz yer alıyor. Dinozor dostumuz sürekli koşarken karşısına kaktüsler çıkıyor. Bize düşen görev ise Steve'in bu kaktüslerin üzerinden atlamasını sağlamak. Kaktüslere çarptığımızda oyun sonlanmakta, ne kadar çok kaktüsün üzerinden atlarsak o kadar yüksek puan kazanabiliyoruz. Eğer arkadaşlarınızla ve ailenizle puanlarınızı yarıştırmayı seviyorsanız Steve - The Jumping Dinosaur oldukça hoşunuza gidecek bir mobil oyun olacaktır.

Steve - The Jumping Dinosaur oldukça kolay bir şekilde oynanabiliyor. Oyunda Steve'in zıplamasını sağlamak için oyun penceresinin üzerine dokunmanız yeterli. Steve - The Jumping Dinosaur'u dilerseniz indireceğiniz uygulamanın kendi penceresi içinden, dilerseniz ana ekranınızda açılan küçük oyun penceresi üzerinden oynayabilmektesiniz:

Oyunu pencere olarak çalıştırabilmeniz güzel bir özellik; bu sayede sosyal medya hesaplarınızdan gelen bildirimlerinizi ve mesajlarınızı oyunu oynarken takip edebiliyorsunuz.

Super Mario ile Evlenme Teklif Etti

YORUMLAR