Google, Drive İçin 17 Şubat 2015'e Kadar 2 GB Alan Dağıtıyor

Google Drive'dan 2 GB ek depolama alanı kazanmak için 17 Şubat 2015'e kadar vaktiniz var.

Google, Drive İçin 17 Şubat 2015'e Kadar 2 GB Alan Dağıtıyor

Google Drive uzun süredir bilgisayar ve mobil kullanıcıları tarafından kaliteli ve bol depolama alanı sunan bir bulut depolama tercihi olarak kullanılıyor. Hem hızlı yapısı, hem mobil uygulamalarının olması hem de diğer online depolama servisleri kadar sınırlayıcı olmaması sayesinde giderek daha fazla kişi tarafından tercih edilen Drive'ın bütünleşik doküman düzenleme desteği ise tabii ki profesyonellerin veya amatör amaçlarla servisi kullananların ilgisini çekiyor.

Anlaşılan o ki Google, 10 Şubat yani Daha Güvenli İnternet Günü'nü kutlamak için kendince oldukça güzel bir yöntem bulmuş durumda. 10 Şubat 2015'ten başlayarak 17 Şubat 2015'e kadar Google güvenlik ayarlarını kontrol eden kullanıcılara verilecek olan 2 GB'lık ek Google Drive depolama alanı sayesinde alanınızda daha fazla dosya ve belgeyi depolama şansına sahip olacaksınız.

Bunun için tek yapmanız gereken ilk önce bu linke tıklayarak Google'ın Güvenlik Kontrolü sayfasını açmak. Sayfayı açtığınızda karşınıza ilk olarak aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

Karşınıza çıkan bu sayfada "Hepsi bitti" seçeneğine tıkladıktan sonra çıkan diğer sekmelerde de aynı şekilde mavi butonlara basmaya devam ederek tüm işlemleri tamamlayabilirsiniz. Tabii bu esnada gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler varsa bunları ayarlamayı da unutmayın.

En son adıma geldiğinizde şu şekilde bir uyarı sizi karşılayacaktır.

Bu noktada "Hesap ayarlarına devam et" seçeneğine tıklıyoruz ve tüm Google güvenlik ayarlarımızı sonlandırıyoruz.

Google'ın resmi olarak gerçekleştirdiği açıklamaya göre bu adımları tamamlayan kullanıcılara 2 GB'lık ek alanları 28 Şubat 2015'ten itibaren teslim edilmeye başlanacak. Google Drive uygulamalarını kullanmak için aşağıdaki bağlantıları kullanmayı unutmayın.

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirmek İstemeyenler için En İyi Flört Uygulamaları

YORUMLAR