Google Earth 10'uncu Yılını Voyager Özelliğini Ekleyerek Kutluyor

Google Earth 10'uncu Yılını Voyager Özelliğini Ekleyerek Kutluyor

Tam 10 yıldır dünyanın gidemediğimiz yerlerini Google Earth’ten izliyoruz. Bu 10 yıl içinde gelişen Google Earth şimdi de Voyager özelliğini sunuyor.

10 yıl önce Google dünyayı bir tıklamayla dolaşabileceğimiz kadar küçülttü. Masa üstümüzden ve mobil cihazlarımızdan keşifler yapmamıza olanak tanıdı. Zaman için de Google Earth o kadar gelişti ki sokaklarda dolaşabilmeye, uzayda yıldız keşfetmeye, denizler altında ki sırları öğrenmeye kadar evrenimizi genişletti ve merak ettiğimiz her yeri gözlerimizin önüne serdi.

Google dünya keşif katmanlarına Voyager isimli yeni bir servis daha ekledi. Google Earth Voyager şimdilik sadece PC masa üstü kullanıcıları için hizmet veriyor. Bu hizmette imajlar son derece kaliteli olarak büyüyebiliyor ve en detaylı keşifleri yapabiliyoruz. Voyager ile 5 faklı bölgede keşifler yapabiliyorsunuz. Google resmi blog sayfasından aldığımız bilgiye göre Voyager henüz geliştirilme aşamasında. Ancak hızla güncelleniyor.

Dünyanın ünlü merkezlerini gezebildiğiniz Voyager aynı zamanda muazzam kaliteli uydu görüntüleriyle de destekleniyor. Bazı noktalarda 3B resimler ve 360 derece videolar da keşiflerinize destek veriyor. 

Google Earth ile Alan Hesaplama

400 Dolarlık Google Earth Pro, Artık Ücretsiz!

YORUMLAR