Google Fotoğraflar, Albümlerin 2 Bin Fotoğraf Sınırını Büyütüyor

Google Fotoğraflar, Albümlerin 2 Bin Fotoğraf Sınırını Büyütüyor

Fotoğraf çekmeyi, çekilmeyi sevin ya da sevmeyin, belli aralıklarla medyalarınızı depolamanız gerekir. Bulut sistemleri içerisinde söz konusu fotoğraf ve videolarsa, kuşkusuz en iyilerden biri Google Fotoğraflar. Sınırsız sayıda ve yüksek kaliteli fotoğrafı ücretsiz depolamanızı sağlayan uygulamanın belki de tek handikapı, hazırladığınız albümlerin 2 bin fotoğraf sınırlamasıydı.

O kadar kusur kadı kızında da olur.” diyor olabilirsiniz, ancak teknolojinin uçarcasına gelişmesi her geçen gün daha çok, daha iyi ve daha hızlı olmayı zorunlu hale getiriyor. Yoksa bence de “Koyma arkadaşım 2 bin fotoğrafı tek albüme bölüver”. Ama neyse ki, Reddit’te yayınlanan bir yazıya göre, bir albüme 3 bin 300 fotoğraf sığdırmak da mümkün.

Lakin, bu yazıyı okuyup hemen albümlerinizi doldurmaya başlarsanız ne yazık ki, 2 bin fotoğraf sınırı uyarısını görmeniz işten bile değil. Reddit yazarının başına gelen bir Google hatası mı, yoksa üzerinde çalışılan bir beta uygulama mı henüz bilemiyoruz. Eğer içinizde bu yeniliği 4 gözle bekleyenler varsa, benden tavsiye, Tamindir haberler'ini takip etmeyi unutmayın!

YORUMLAR