Google+ Fotoğraflar Hizmeti 1 Ağustos'ta Kapanıyor

Google+ Fotoğraflar Hizmeti 1 Ağustos'ta Kapanıyor

Google’ın sosyal ağlarda fotoğraf paylaşımı için verdiği Google+ Fotoğraflar hizmeti, 1 Ağustos’ta kapanıyor.

Ancak Google Fotoğraflar hizmeti devam edecek. Dikkat ederseniz aradaki (+) simgesi uygulamadan kaldırılıyor. Google Fotoğraflar hizmeti geçtiğimiz Mayıs ayında Google’ın hizmete aldığı ve Google Photos olarak da bilinen yeni ve daha etkili bir fotoğraf paylaşım hizmeti. Bu hizmetin detaylarını Google, Tüm Bulut Sistemlere Rakip, Sınırsız ve Bedava Depolama Fırsatı Sunuyor haberimizde detaylı olarak anlatmıştık.

1 Ağustos’ta kapanacak olan Google+ Fotoğraflar hizmeti ilk önce Android telefonlarda işlevini durduracak. Daha sonra web ve iOS üzerinde tamamen karalığa gömülecek.

Ancak endişe etmeyin, Google+ Fotoğraflar üzerinde bulunan fotoğrafların Google Fotoğraflara aktarılması için bir Google bir çözüm getiriyor. Bu uygulamayı Google+ Fotoğraflar hizmetine girdiğinizde hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Öte yandan Google Fotoğraflar ikonuna tıkladığınızda daha önceden Google+ Fotoğraflar için yüklediğiniz fotoğrafların bu uygulama içinde yer aldığını görebiliyorsanız bir şey yapmanıza gerek de kalmıyor.

 

Google Photos Hem iOS Hem de Android Kullanıcılarına Merhaba Dedi

Google Photos: Video ve Fotoğraflarınız İçin Sınırsız ve Ücretsiz Alan

Google Photos Fotoğrafları İçeriklerine Göre Nasıl Sınıflandırıyor?

YORUMLAR