Google Glass Twitter Uygulamasına Sahip Olacak

Google Glass Twitter Uygulamasına Sahip Olacak

Google Glass için hali hazırda uygulamaların geliştirilmekte olduğu biliniyor ancak Google'ın telefonlarda yaptığının aksine Glass için oldukça sıkı bir politika güdeceği ve hazırlanan uygulamaları denetleyeceği biliniyor. Twitter uygulamasına yönelik Google'ın tavrı nasıldır bilinmez ancak bir kullanıcının paylaştığı yukarıdaki fotoğraf Google Glass'a dair beklentileri yükseltmiş durumda.

@mogroothmuddler adlı Twitter kullanıcısı, Google Glass ile çektiğini iddia ettiği fotoğrafı Twitter üzerinden paylaştı ancak paylaşılan cihaz bilgisinde yer alan "Twitter for Glass" ibaresi büyük bir dikkat çekti.

AllThingsD'nin aktardığı bilgilere göre tweetin içindeki "Twitter for Glass" ibaresi taklit edilemez durumda çünkü hali hazırda Google tarafından rezerve edilmiş halde. Ayrıca bahsedilen kullanıcının Twitter mobil mühendislerinden Shiv Ramamurthi olduğu iddia ediliyor, zira kendisi farklı online hesaplarında "Mogrooth" rumuzunu kullanıyor. Maalesef daha sonra Twitter hesabı kapatıldı ve artık atılan bu tweete ulaşmak mümkün değil.

Google Glass'ın sürekli olarak gözlerimizin önünden geçireceği bilgi ekranlarının, özellikle Twitter gibi vakit alan uygulamaların günlük hayatımızı ne kadar etkileyeceğini zaman gösterecek.

Microsoft ürünleri imaj değiştiriyor

YORUMLAR