Google Hangouts Android Üzerinde Güncellendi Paylaşım Özellikleri Yenilendi

Google Hangouts Android Üzerinde Güncellendi Paylaşım Özellikleri Yenilendi

Google anlık mesajlaşma uygulaması Hangouts için iOS’tan sonra Android cihazlar için de güncelleme yayınladı. Güncelleme kademeli olarak Android telefonlara geliyor.

4.0 sürümüyle Materyal Tasarım’a daha fazla ağırlık veren Google Hangouts’un bu güncellemesi canlı paylaşım özelliklerinin deyenilenmesiyle dikkat çekiyor. Hangouts’a artık dosya eklemek kolaylaşıyor. Sohbet penceresi daha işlevsel kullanılarak emoji, resim, doküman ve lokasyon bildirimlerinin eklenebilmesi kolaylaştırılıyor. Google Hangouts’a artık birden fazla resim gönderebilme seçeneği de geliyor. Güncelleme kontaklarınızla hemen sohbete başlayabilmeniz için “diyalog” butonlarını da yenilemiş. Ayrıca sık telefonla konuşup Hangouts üzerinden sohbet ettiğiniz arkadaşlarınızı da daha kolay davet edebilmenizi de sağlıyor. Google Hangouts’un giyilebilir Android cihazlarda da kullanımı kolaylaştırılmış.

Elbette Google Hangouts 4.0 güncellemesi daha hızlı çalışıyor, bazı buglar temizlenmiş ve batarya ömrü de düşünülmüş. Artık Google Hangouts 4.0 çok batarya tüketmiyor. Google Hangouts uygulaması kademeli olarak güncellenmeye başlandı. Kısa zamanda tüm akıllı telefonlara gelecek.

Google Hangouts'da Kullanabileceğiniz 14 Gizli Emoji

Google Hangouts'a Çoktandır Yapılması Gereken Güncelleme İnternete Sızdı

YORUMLAR