Google Hangouts'a Çoktandır Yapılması Gereken Güncelleme İnternete Sızdı

Google Hangouts'a Çoktandır Yapılması Gereken Güncelleme İnternete Sızdı

Hangouts 4.0 köklü değişikliklerle geliyor. Tüm altyapısı ve kullanıcı arayüzü değişecek olan Hangouts, çok yakında güncelleniyor.

Henüz güncelleme tarihi belli olmayan Google Hangouts’un güncelleme bilgileri sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre, Hangouts daha önceleri yapılması gereken pek çok özelliğe kavuşuyor. Tüm tasarımı yenilenen Hangouts, hızlı arama, video görüntülü konuşma, SMS entegrasyonu, gruplandırma, son görülme zamanı ve özel mesaj gibi özelliklerini yeniliyor ve tüm bunları daha kolay kullanılabilecek şekilde uygulamaya yerleştiriyor.

Android Police web sitesinin haberine göre, Hangouts çoktandır düzenlenmesi gereken her unsurun üzerinden tek tek geçerek, son derece kullanışlı bir arayüz deneyimi sunuyor. Emoji, çıkartma, dosya gönderme için tüm sistemin değiştirileceğini ortaya çıkaran yeni görüntülere göre iletilere eklenti yapmak için birden fazla opsiyonu barındıran seçeneklerle karşılaşacağız. Tablet sürümünün de gelmesi beklenen Hangouts 4.0 sürümüyle beraber, kullanıcıların tablet üzerinde uygulamayı kontrol edebilmelerinin kolaylaştırılacağı da sızan haberler arasında.

Google Hangouts 4.0 henüz yayınlanmadı. Uygulamanın çok yakında Google tarafından cihazlara güncellemeyle ilgili bildiri göndermesi bekleniyor. 

SoundHound Öyle Bir Sanal Asistan Yaptı ki, Siri ve Cortana’nın Ağzı Açık Kaldı

Google Photos Fotoğrafları İçeriklerine Göre Nasıl Sınıflandırıyor?

Google Maps ve YouTube Çevrimdışı Hizmet Vermeye Başlıyor

YORUMLAR